Kıbrıs Hanedan Gece Kulübü

Hanedan Night Club

Sıra Dışı Şovlar ve Gerçek Eğlence

Hanedan Night Club adanın bilindik gece kulüplerindendir. Hanedan gece kulübü Kıbrıs ziyareti için adaya gelenlerin sıklıkla uğradığı eğlence mekanlarından bir tanesidir. Kıbrıs gece kulüpleri kalitesine ve içeride ki atmosferine göre değerlendirilir. Kalitenz ne kadar iyiyse ve gelen konukları ne derece memnun edersenz adınızdan da o kadar söz ettirisiniz. İşte Hanedan Niht Club bu değerendirmeleri başarıyla tamamlamış ve ziyaretçileri tarafından tavsiye edilen bir yerdir.

Dans et çılgınca eğlen

Hanedan Night Club Hangi Saatler Arasında Hizmet Veriyor?

Gece ve Gündüz Ayrı Eğlence

Hanedan Night Club kapılarını öğleden önce 11:00 da eğlence severlere açmaktadır. Gündüz kuşağı eğlencesi akşam 21:00’a kadar devam etmektedir. 21:00’dan sonra ise gece eğlencesi başlıyor.

Sıra dışı şovlar, hareketli müzikler, sıcak dans gösterileri, striptiz gösterileri ve daha başka sürpriz etkinlikler ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Hanedan gece kulübü sabahın ilk ışıklarına kadar hizmet veriyor.

Katalog İsteyin

Hanedan Gece Kulübü

Leziz Tatlar ve İçecekler

Hanedan gece kulübü konuklarına dünya mutfağından ve Türk lezzetlerinden çeşitli alternatifler sunuyor. Leziz tatları denerken yerli ve yabancı alkollü, alkolsüz içecekleri de tatma imkanınız var. Ayrıca masanıza güzel bayanları çağırarak sohbet edebilir ve geceyi birlikte noktalayabilirsiniz. Hanedan Night Club, Kıbrıs gece hayatı içinde önemli bir yere sahiptir.

Katalog İsteyin

Yudum yudum eğlence

vip  ulaşım hizmeti

Hanedan Night Club Nerede?

Nasıl Gidilir?

Hanedan Night Club için ulaşımı merak edenlerin hemen bu merakını giderelim. Hanedan gece kulübü Güzelyurt Anayolu üzerinde Lefkoşa bölgesindedir. Ulaşım için özel taksi kiralayabilir veya rehber hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ercan Havalimanından sizi karşılayacak gideceğiniz otel ve gece kuübü arasında ki tüm ulaşım kordinasyonunu takip edecek destek personeli bulmanız kolay. Dilerseniz bu noktada yardım isteyebilirsiniz.

Katalog İsteyin

Hanedan Club

Kıbrıs Lefkoşa Hanedan

Hanedan Club yıl boyu konuklarını en iyi şekilde ağırlıyor ve eğlendiriyor. Dört mevsim etkinliklerin kendini gösterdiği adada Hanedan Night Club ayak sesleri her zaman duyuluyor. Kıbrıs gece hayatı katalog içeriğinde tüm ayrıntıları ve gece kulübüyle ilgili diğer bilgileri görebilirsiniz.

Katalog İsteyin

Yıl boyu eğlence

Kıbrıs Hanedan Nght Club

Kıbrıs Gece Kulübü Hanedan

CYPRUS NIGHT CLUB

Sende merak ediyorsan…

Katalog İste

Şimdi Rezervasyon Yapın

Birinci Sınıf Eğlence

Katalog İsteyin